Meldi Organizasyon

HAKKIMIZDA

“MELDİ”, 2002 yılındaki kuruluşuyla birlikte profesyonel yaklaşımını bulunduğu her faaliyet alanında göstermeyi hedeflemiş bir yapıya sahiptir.

Hizmetin ve teknolojinin öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerine kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonel çözümler üretmektedir.

Üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadrosu, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, her türlü birikimini gururla sizlerle paylaşmaktan onur duyar. ‘’MELDİ’’ ürettiği kalıcı ve güvenilir çözümler sayesinde müşterilerine sağlamış olduğu hizmeti doğru yaşamalarını sağlar.

‘’MELDİ’’, sektörün her aşamasındaki değişimi ve yenilikleri özveri ile takip ederek “Beğeni ve Yaratıcılığa” göre çalışmalarını organize eder. Rekabetçi ve yenilikçi büyüme potansiyeli olan dinamik, tecrübeli, sektörün en iyisi olmayı hedefleyen “MELDİ” hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi amaç edinmiştir. ‘’MELDİ”, kurum ve kuruluşlara verdiği hizmetleri ile müşterilerinin markalarına değer katmayı amaç edinmiştir.

Bunu gerçekleştirirken çalışmalarını evrensel boyutta planlayıp, projelendirip, müşterilerine en etkin şekilde ve sonuç odaklı çözümler sunmayı prensip edinmiştir.

“MELDİ” hayatınızı kolaylaştırır.